گرمایش رستوران

گرمایش رستوران

گرمایش رستوران، مهم‌ترین دغدغه مدیران رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها در فصل سرما می‌باشد. استفاده از هیتر تابشی لوله‌ای می‌تواند این مهم را برطرف نماید. هیتر تابشی لوله‌ای رستورانی که به آن گرماتاب رستورانی نیز گفته می‌شود، محصولی باکیفیت است که وظیفه گرمایش محیط‌های باز رستورانی را بر عهده دارد و با توجه به تکنولوژی به‌کار رفته در خود، گرمایش محل موردنظر را در کمتر از ۱۰ دقیقه می‌تواند تامین نماید.

مدرن‌ترین و کارآمدترین هیتر رستورانی امروزه توسط شرکت گرماسان تولید و عرضه می‌شود. این محصول برند گرماسان که دارای بالاترین راندمان حرارتی در بین رقبا می‌باشد، دارای ۳ سال گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش نیز می‌باشد. این برند افتخار دارد که با مجموعه‌های بزرگ و شناخته شده همکاری می‌نماید و بیش از ۱۰۰ رستوران در سطح کشور عزیزمان، امروز از سیستم گرمایشی گرماسان استفاده می‌نمایند.

از ویژگی‌های این سیستم‌ می‌توان به «کاهش مصرف برق تا ۹۰ درصد»، «کاهش ۴۰ درصدی مصرف گاز»، «گرمایش یکنواخت و سریع»، «عدم اشغال فضای کاری» و… اشاره کرد. نکته‌ای که در خصوص این دستگاه وجود دارد این است که، جهت زیبایی سیستم‌های نصب شده در رستوران‌ها در صورت درخواست مشتری توری محافظ (گارد) نیز به این دستگاه اضافه می‌گردد؛ که خود نیز گارد نیز می‌تواند بر زیبایی محصول بیافزاید. 

برای اطلاع از مشخصات محصول، قیمت روز و تخفیف آن و… می‌تواند با شماره 22229176-021 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما ۷ روز هفته آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما هستند.

پخش ویدیو
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.