تولیدکننده مدرن‌ترین سیستم‌های گرمایشی

‌جت هیتر موشکی جدیدترین سیستم گرمایشی

‌جت هیتر موشکی جدیدترین سیستم گرمایشی
30نوامبر

جت هیتر چیست؟

جت هیتر یا همان هیتر موشکی یکی از انواع تجهیزات گرمایشی می‌باشد و برای بالا بردن دمای محیط مورد استفاده قرار می‌گیرد. که در ظرفیت‌های مختلف توسط شرکت گرماسان تولید شده جت هیتر دستگاهی است که انرژی گرمایی مورد نیاز برای محیط‌های مختلف را تامین می‌کند.

جت هیتر نسل جدیدی از مطمئن ترین و کارآمدترین سیستم های گرمایش صنعتی محسوب می شود. اگر به دنبال یک سیستم گرمایشی باکیفیت و بازده بالا هستید، بخاری‌های موشکی یا جت هیترها بهترین انتخاب شما خواهند بود. امروز شرکت گرماسان یکی از شرکت‌های فعال در زمینه تولید و عرضه این سیستم‌های گرمایشی می‌باشد.

با توجه به نیاز کاربری‌های مختلف کشور به هیترهای موشکی، اقدام به تولید این محصول با استانداردهای روز دنیا نموده است. نکاتی که در این بخش ذکر شده، می‌تواند به شما در انتخاب صحیح کمک کند.

04 5 1 - ‌جت هیتر موشکی جدیدترین سیستم گرمایشی

کاربرد جت هیتر

جت هیتر موشکی نسل جدید گرماسان با کاهش چشمگیر مصرف سوخت گاز و برق مورد استقبال بسیاری از تولیدکنندگان بویژه صنعت مرغداری و گلخانه قرار گرفته است .

بسته به نوع فضا و صنعتی که قرار است جت هیتر در آن استفاده شود، نوع آن هم تغییر می‌کند. مثلا در گلخانه ها باید از جت هیترهای برقی که هوای پاک و بدون گازهای خطرناک تولید می‌کنند، استفاده شود. استفاده از نوع گازی می‌تواند به گل‌ها آسیب زده و آن‌ها را پژمرده نماید.

جت هیترها خود به دو نوع دودکش‌دار و بدون دودکش تقسیم می‌شوند. نمونه‌های بدون دودکش برای مرغداری‌ها و نمونه با دودکش برای گلخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

عملکرد جت هیتر

برای بهره‌گیری از جت هیتر بدون دودکش باید مکان مورد نظر دارای سیستم هواکش و تهویه باشد. این هیترها تمامی سوخت را بدون کمترین اتلاف انرژی به گرما تبدیل کرده و به محیط پخش می کند. این سیستم کارکرد باعث شده تا به همراه گرما تمامی گاز های سمی حاصل از احتراق نیز به مکان مورد نظر انتشار یابد. حجم بالای این گازها می‌تواند باعث خفگی انسان، پرنده و یا از بین رفتن گیاهان شود.

به همین دلیل بیشتر هیترهای موشکی را در مکانی قرار می‌دهند که دارای سیستم تهویه و هواکش مناسب باشد. جت هیتر دودکش‌دار بکارگیری از این نوع محصول باعث شده تا تمامی گازهای تولید شده از احتراق به بیرون انتقال پیدا کنند و در نهایت گرمای نهایی پاک و خالی از هر گونه آلودگی باشد.

ولی باید به این مهم نیز توجه داشت که حضور دودکش در این محصول باعث شده تا بازده تولید گرما در حدود 60 تا 70 درصد تخمین زده شود.

چرا که همراه با گازهای سمی حجم قابل توجهی از گرمای تولید شده در دیگ آتش از طریق اگزوزها به بیرون انتقال می یابد. سالن‌های دیگری مانند کارگاه‌هایی که افراد در آن حضور دارند، سالن‌های پرورش قارچ و برخی دیگر  باتوجه به نکاتی که گفته شد، نیز باید از نوع برقی این هیترها استفاده کنند.

یکی از بهترین مزیت جت هیترها این است که به راحتی می‌توانند فضاهای بسیار بزرگ از جمله کارگاه‌ها و سالن‌های صنعتی را در مدت زمان کوتاه گرم کنند.

نوع سوخت

در مورد سوخت مصرفی این هیترها بسته به انتخاب کاربر می‌باشد به این معنا که کاربر  می‌تواند نمونه‌ گازی، گازوئیلی یا دوگانه سوز را خریداری نماید. جت هیترهای گازوئیلی را به دلیل اینکه دی اکسید کربن تولید می‌کنند، باید در سالن‌هایی نصب کرد که دستگاه تهویه هوا نیز داشته باشند تا این گازهای مضر را خارج کند.

استفاده از جت هیتر گازوئیلی با همین شرط وجود سیستم تهویه در سالن‌های مرغداری و پرورش طیور بلامانع است و مشکلی ایجاد نخواهد کرد. جت هیتر یکی از سیستم‌های گرمایشی متناسب برای صنعت مرغداری و گلخانه است.

امروز شرکت گرماسان یکی از شرکت‌های فعال در زمینه تاسیسات گرمایشی می‌باشد. با توجه به نیاز صنایع و مراکز مختلف کشور به جت هیترهای موشکی، اقدام به تولید این محصول با استانداردهای روز دنیا نموده است.

11111 1024x576 1 - ‌جت هیتر موشکی جدیدترین سیستم گرمایشیویژگی‌ها

نکته مهم این است که انتخاب یک جت هیتر مناسب، نیازمند کسب اطلاعات کافی درباره هیترهای صنعتی متناسب برای مرغداری‌ها، کارگاه ها، سالن‌های صنعتی و البته گلخانه‌ها است.

در ادامه، اطلاعات و ویژگی‌های لازم جهت خرید جت هيتر را برای شما توضیح می‌دهیم:

 • جت هیتر می تواند دمای محیط را تا ۵۰ درجه‌ی سانتی‌گراد بالا ببرد. در نتیجه کارایی بسیار خوب و بازده بسیار بالایی دارند. بازده آن تقریبا کامل (۱۰۰ درصدی) است.
 • هیتر استانداردهای ایمنی لازم را دارند.
 • مجهز به سیستم ایمنی اتوماتیک است و در صورتی که دستگاه به هر علتی خاموش شد، جریان سوخت قطع می‌شود.
 • این هیترها می‌توانند با ترموستات محیطی کار کنند و خودشان بصورت اتومات دمای محیط را گرم نگه دارند.
 • مصرف سوخت کم و بازدهی گرمایشی بیشتری دارد.
 • در برابر رطوبت هوا و زنگ‌زدگی مقاوم می‌باشد.
 • میزان پرتاب هوای مناسب با توجه به مساحت سالن دارد.
 • گارانتی و خدمات پس از فروش نیز دارد.

مزایا

 • راندمان بیش از 99 %
 • کاهش مصرف برق به میزان 70 %
 • نگهداری بسیار آسان با هزینه پایین
 • ایجاد جریان هوای مطبوع و کمک به تهویه هوا
 • قابلیت نصب ترموستات محیطی جهت کنترل دما
 • یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش
 • اجزای آن در صورت خراب شدن قابل تعویض هستند
 • نصب، نگهداری و تعمیر جت هیترها بسیار آسان است.
 • سیستم فوق‌العاده مکش هوا جهت سوخت کامل
 • کاهش 50% مصرف سوخت نسبت به هیترهای کابین‌دار
 • بازگشت سریع سرمایه به سبب صرفه‌جویی در هزینه سوخت و برق

جت هیترهای موشکی نسل جدید سیستم گرمایشی گرماسان با کاهش چشمگیر مصرف سوخت گاز و برق مورد استقبال بسیاری از تولیدکنندگان قرار گرفته است.

شما عزیزان می‌توانید برای خرید و اطلاع از قیمت هیتر موشکی با شرکت گرماسان تماس حاصل کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین با تجربه ما برای شناخت بیشتر این محصول مشاوره کنید.‌ ‌