تولیدکننده مدرن‌ترین سیستم‌های گرمایشی

گرمایش لوله ای سالن های ورزشی و استخرها

گرمایش لوله ای سالن های ورزشی و استخرها
26آگوست

سیستم گرمایش لوله‌ای سالن‌های ورزشی و استخرها دستگاهی است از خانواده گرماتاب‌ها که در ظرفیت مشخص خود و بسته به محیط ورزشی و یا سالن استخر تولید و عرضه می شود.

برند گرماسان دستگاه گرمایش تابشی لوله‌ای را جهت گرمایش سالن‌های ورزشی و مجموعه‌های آبی، در مدل U و در ظرفیت‌های مختلف و همچنین مجهز به توری حفاظ، تولید و عرضه می‌نماید.

گرم کردن استخر و سالن ورزشی

با توجه به کارایی و کیفیت طقعه های استفاده شده در این سیستم، می توان گفت که بهترین گزینه جهت تامین گرمایش سالن‌های ورزشی می‌باشد.

با توجه به اینکه ساعات فعالیت در سالن‌ های ورزشی کوتاه و موقت می‌ باشد استفاده از سیستم‌ های گرمایش همرفتی همانند موتورخانه‌ ها و یونیت هیتر، هواساز و بخاری های صنعتی مقرون به صرفه نمی‌باشد، زیرا زمان زیادی جهت گرمایش مطلوب سالن نیاز می‌باشد.

در صورتی که سیستم‌ های گرمایش تابشی گرماسان با استفاده از انرژی تابشی، تنها چند دقیقه پس از روشن شدن می‌توانند دمای سالن را به سطح مطلوبی جهت استفاده برسانند.

در نتیجه نیازی نیست که سیستم‌های گرمایش تابشی (سیستم گرماتاب) ساعات زیادی قبل از شروع فعالیت ورزشکاران در سالن‌های ورزشی روشن شده و بدین ترتیب مصرف سوخت بسیار بهینه خواهد بود.

همچنین توری محافظ گرماسان در سالن‌های ورزشی ایمنی دستگاه را در برابر برخورد توپ و سایر تجهیزات ورزشی بالا برده و زیبایی خاصی به دستگاه می‌بخشد.

مزیت و مشخصات هیتر تابشی لوله‌ای گرماسان

  1. قابلیت جابه‌جایی و انتقال تجهیزات تابشی از سالنی به سالن دیگر 100 درصد
  2. هزینه اولیه بسیار پایین نسبت به موتورخانه و سایر تجهیزات 100 %
  3. تامین گرمایش سالن حتی در صورت باز و بسته شدن درب‌ها 100 %
  4. کاهش مصرف برق تا 90 %
  5. کاهش مصرف گاز تا 75 %