تولیدکننده مدرن‌ترین سیستم‌های گرمایشی

گرمایش تابشی لوله ای گلخانه و مرغداری

گرمایش تابشی لوله ای گلخانه و مرغداری
25آگوست

استفاده از سیستم گرمایش تابشی لوله ای گلخانه و مرغداری یکی از مهم ترین روش ها جهت گرم کردن سالن های مورد نظر است.

هیتر تابشی لوله‌ای گلخانه‌ ای ، یکی از کاربردی‌ ترین سیستم‌ های مورد نیاز جهت گرمایش گلخانه است. این هیترهای تابشی، گرما را به صورت یکنواخت در تمام سالن پخش می‌کنند.

در خصوص گرمایش محیط گلخانه‌ ها باید گفت؛ با توجه به بحران کم آبی و گسترش روز افزون احداث گلخانه و کشت گیاهان گلخانه‌ ای در کشور، یکی از بحث‌ های مهم و حیاتی در این زمینه گرمایش سالن‌ های گلخانه می‌باشد، زیرا به دلیل کمبود محصولات زراعی در نیمه دوم سال، کشت گلخانه‌ ای در فصول سرد سال متداول‌تر بوده و  سود سرشاری نصیب گلخانه‌ داران می‌کند.

همچنین با توجه به اینکه سیستم‌ های گرمایش تابشی (معروف به سیستم گرماتاب) دارای قابلیت اطمینان بالا در فصول سرد سال می‌باشد و از لحاظ مصرف انرژی بهینه هستند و گرمایش بستر گلخانه را به نحو احسن تامین می‌کنند، بهترین انتخاب برای گرمایش گلخانه‌ ها این دستگاه است.

گرمایش سالن مرغداری و گلخانه

امروزه سیستم‌ های سنتی گلخانه‌ ای که به روش همرفتی از قدیم الایام در گلخانه استفاده می‌شدند به دلیل مصرف بالای انرژی و نبود  قابلیت اطمینان بالا در فصول سرد سال عملکرد راضی کننده‌ای نداشتند.

لذا با توجه به رویکرد دولت ها در زمینه اصلاح الگوی مصرف و کاهش مصرف سوخت و البته ارائه طرح‌های تشویقی در این زمینه لازم بود که در سیستم‌ های گرمایش تابشی لوله ای گلخانه و مرغداری تغییراتی اعمال شود.

از این رو سیستم‌ های گرمایش تابشی گرماسان که مبنای عملکرد آن‌ها براساس تابش می‌باشد مورد توجه گلخانه داران قرار گرفت.

تجربه موفق استفاده از این سیستم‌ها که برای نخستین بار توسط شرکت گرماسان در گلخانه مورد استفاده قرار گرفت و نتایج بسیار قابل توجهی در زمینه کاهش مصرف انرژی و افزایش قابلیت اطمینان و راندمان تولید گلخانه بر جای گذاشت ، تردیدی در استفاده از سیستم‌ های گرمایش تابشی گرماسان در گرمایش گلخانه باقی نگذاشت.

هیتر گرمایش تابشی لوله‌ای برای مرغداری‌ها

شرکت گرماسان با ارائه مدل‌های MR-L مخصوص مرغداری و دامدری، پیشرو در زمینه سیستم‌های گرمایش تابشی در مرغداری‌ ها می‌باشد.

طی سال‌ های گذشته سیستم‌های گرمایش مرغداری‌ها بسیار سنتی و عمدتا با روش همرفت (جا به جایی هوا) بوده که بسیار پر مصرف بوده و هزینه‌ های بسیاری را در پی داشته است.

با توجه به محیط مرغداری‌ها و وجود فن‌های بسیار زیاد در سرتاسر محیط مرغداری جهت تهویه هوا، روش‌ های گرمایش همرفتی با استفاده از هیترها، جت هیترها، کوره‌های هوای گرم و… نیازمند صرف انرژی و هزینه بالا جهت گرم کردن مرغداری‌ها می‌باشد.

همچنین ایمنی این سیستم‌های سنتی معمولا پایین بوده و خطر اشتعال و آتش‌سوزی داشته و معمولا دارای سر و صدای زیاد و آلایندگی بالا می‌باشند.

گرما کردن گلخانه و مرغداری با سیستم گرماتاب

همانطور که بالا تر نیز گفته شد، برای گرمایش محیط‌های کاری استفاده از سیستم گرماتاب توصیه می شود. زیرا این دستگاه دو مزیت مهم دارد. یک: راندمان بالا و گرمایش عالی – دو: کاهش چشمگیر مصرف سوخت.

این دو مزیت مهم باعث جلب توجه به هیتر تابشی لوله ای شده است. در مدل های گلخانه ای و مرغداری این دستگاه ما شاهد خواهیم بود حتی در صورت باز بودن درب سالن ها نیز گرمایش تامین شده از بین نخواهد رفت.

گرمایش گلخانه و مرغداری با دستگاه هیتر گازی گرماتاب تولید شده توسط برند گرماسان را می توانید با خیالی آسوده و بدون دغدغه تجربه کنید. این محصول شامل ۳ سال گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش نیز می باشد.

دستگاه گرماتاب انواع مختلفی دارد که هر کدام نیز در ظرفیت های متفاوت و بسته به شرایط خریدار عرضه می شود اما در نمونه های گلخانه ای و مرغداری ، سیستم تابشی گرماتاب گلخانه در دو نوع ( 50L – 55L ) با استفاده از بهترین قطعات و با بالاترین کیفیت ممکن تولید و عرضه می شود.

خرید آسان هیتر لوله ای گلخانه و مرغداری : ۰۲۱۲۲۲۲۹۱۷۶