تولیدکننده مدرن‌ترین سیستم‌های گرمایشی

کوره خشک کن

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
کن سنگ - کوره خشک کن

شرکت شایانیر صنعت آرتان (مالک برند تجاری گرماسان) پیشرو در طراحی، مهندسی و تولید انواع سیستم های گرمایش تابشی گازی در انواع کوره ها و پروسه های گرمایش صنعتی در ایران می‌باشد.
طراحی، تولید و پیاده سازی انواع سیستم های گرمایش تابشی برای کوره ها و پروسه های گرمایش صنعتی شامل انواع کوره های خشک کن، پخت، پیش گرم، رنگ، یخ زدائی، گرمایش مایعات و … در صنایع مختلف نظیر صنایع مواد غذایی، سنگ، لوله سازی، نساجی، خودروسازی، قطعه سازی، ریخته گری، چرم، چوب و MDF ، آبکاری گرم و بسیاری صنایع دیگر از جمله توانمندی های گرماسان در این زمینه می باشد.
گرماسان به عنوان یکی از شرکت های پیشرو قادر است با تکیه به توان مهندسی، تولید و اجرایی خود، محصولات متنوعی را در انواع سیستم های تابشی کوره ای لوله ای و سرامیکی تولید و به بازار عرضه نماید.

 

کوره های تابشی لوله ای گرماسان

از یک مشعل گازی تابشی و یک فن تشکیل میشوند که با استفاده از یک مبدل حرارتی با لوله های حرارتی مخصوص(مقاوم در برابر درجه حرارت بالا و خوردگی شیمیایی) تشکیل یک مدار تابشی را داده که با هر دو نوع گاز متان (شهری) یا گاز مایع کار می کنند.

 

کوره های تابشی سرامیکی گرماسان

کوره های تابشی سرامیکی گرماسان از نوع اتمسفریک می باشد. هیترهای اتمسفریک برخلاف هیترهای پرمیکس نیازی به فن ندارند. در این هیترها ترکیب گاز و هوا در فشار اتمسفریک صورت می گیرد و احتراق صورت گرفته روی سطح سرامیک دارای راندمان بالا و توان تشعشعی بسیار مناسب می باشد. دمای بالای سطح سرامیک (در حدود ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد) موجب شده است تا این نوع هیتر برای بسیاری فرآیندهای سریع ، ایده آل باشد.

 

ساختار کوره های هوای گرم گرماسان

در بسیاری از فرآیندهای صنعتی نیاز به خشک کردن و پخت محصولات توسط جریان هوای گرم می باشد. گرماسان کوره های هوای گرم را به صورت کاملا سفارشی و بسته به نیاز مشتری در ابعاد و توان های مختلف طراحی و تولید می نماید.

نمونه پروژه‌های اجرا شده در سطح کشور

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اشتراک‌گذاری و ثبت نظر
5/5