تولیدکننده مدرن‌ترین سیستم‌های گرمایشی

هیتر پنلی چیست و چه ویژگی‌ها و کاربردهایی دارد؟

هیتر پنلی چیست و چه ویژگی‌ها و کاربردهایی دارد؟
01ژانویه

هیتر پنلی چیست و در مکان هایی قابل استفاده می یابد؟

یکی دیگر از هیتر های پرکاربرد، هیتر پنلی می باشد در واقع این نوع سیستم به دلیل اینکه مقرون به صرفه است جزء هیتر های پرطرفدار به حساب می آید. زمانی که شما از هیتر پنلی استفاده می کنید شاهد این مورد هستید با کمترین هزینه، محوطه را به طور کامل گرم کرده اید. معمولا از هیتر های پنلی برای شرایط خاص استفاده می کنند. توصیه می کنیم قبل از اینکه به خرید آن اقدام کنید، ابتدا با کاربرد هیتر پنلی آشنا شوید. در این مقاله قصد داریم به طور کامل در مورد کاربرد هیتر پنلی به گفتگو بپردازیم.

کاربرد هیتر پنلی

همانطور که در بالا بیان شد پی بردیم یکی از بهترین هیتر هایی که می تواند گرمای زیاد را برای محیط تولید کند، هیتر پنلی می باشد. توجه داشته باشید نوع گرمایش آن همرفتی می باشد. از آنجایی که گرمای این نوع هیتر ها بسیار بالا است توصی می شود که از آنجا ر اتاق های کوچک استفاده نشود. یکی از کاربرد هیتر پنلی در قسمت های ساختمان تجاری و اداری می باشد به عنوان مثال یکی از کاربرد هیتر پنلی در سالن های ورزشی، سالن های مطالعه می باشد.

هیتر پنلی - هیتر پنلی چیست و چه ویژگی‌ها و کاربردهایی دارد؟
کاربرد هیتر پنلی چیست؟

تفاوت هیتر پنلی با رادیاتور برقی چیست؟

بسیاری از افراد این دو محصول را با یکدیگر اشتباه می گیرند. زیرا در آنها تفاوت هایی وجود دارد. در رادیاتور برقی سیستم گرمایش به دو صورت که شامل گرمایش همرفت و تابشی انجام می شود. اما سیستم گرمایش در هیتر پنلی به صورت همرفت می باشد که سبب گرم کردن محوطه می شود. برای بسیاری افراد بسیار مهم است که بدانید که شیوه کار هیتر پنلی به چه صورت می باشد؟ شیوه کار آن به این صورت می باشد که بخاری آن سبب گرم شدن هوای محیط می شود. در ابتدا بالای بخاری گرم می شود و سپس موجب گرم شده پایین محوطه نیز می شود.

از بخاری های تابشی و رادیاتورهای برقی در چه محل هایی استفاده می شود؟

قبل از اینکه اقدام به خرید آن کنیم ابتدا باید محل قرار گیری هیتر پنلی را در نظر بگیریم. معمولا باید فضایی که برای این نوع هیتر باید استفاده کنیم هم بزرگ باشد و هم سر باز باشد. توجه داشته باشید که ماندگاری هیتر های پنلی بسیار بالا است.

هیتر پنلی از چه انرژی استفاده می شود؟

علاوه بر کاربرد هیتر پنلی باید به نوع انرژی که برای تولید گرما نیاز دارد. برای تولید گرما هیتر های پنلی از انرژی برق استفاده می کنند. توجه داشته باشید اگر به مدت طولانی از کاربرد هیتر پنلی استفاده نمایید هزینه برق شما افزایش می یابد. بنابراین اگر قصد دارید آن را خریداری کنید حتما هزینه برق آن را مد نظر داشته باشید.

پنلی از چه انرژی استفاده میکند؟ - هیتر پنلی چیست و چه ویژگی‌ها و کاربردهایی دارد؟
انرژی هیتر پنلی

هزینه بکارگیری هیتر پنلی برقی

از مهم ترین نکاتی که می توان گفت در به کارگیری هیتر پنلی برقی حائز اهمیت می باشد هزینه آن است. از آنجایی که اصلی ترین کاربرد هیتر پنلی در ساختمان های تجاری و صنعتی می باشد. از همین رو هزینه زیادی باید بابت تامین گرمایش آن بپردازنند. یکی از دلایلی که سبب پرطرفدار شدن این نوع هیتر شده است قیمت آن نسبت به رادیاتورهای برقی ارزان تر می باشد زیرا یکی از دلایلی که قیمت آن از رادیاتور های برقی ارزان تر می باشد طراحی ساده آن است.

مزیت های هیتر پنلی

مزیت های هیتر پنلی بسیار زیاد است و توصیه میکنیم قبل از خرید مزیت های آن را مطالعه کنید زمانی که شما از مزیت های آن به طور کامل آگهی داشته باشید می توانید به راحتی می توانید خرید را انجام دهید. از مهم ترین مزیت های آن در زیر اشاره شده است.

 • تنوع بالای هیترهای پنلی
 • حمل و نقل آسان
های هیتر پنلی - هیتر پنلی چیست و چه ویژگی‌ها و کاربردهایی دارد؟
مزیت هیتر پنلی

نتیجه گیری

با توجه به نکاتی که در مقاله درباره کاربرد هیتر پنلی بیان شد پی بردیم که آن در ساختمان های اداری و تجاری استفاده می شود و بهتر است از آن برای فضای باز نیز استفاده شود زیرا گرمای تولیدی آن بسیار زیاد است. برای خرید می توانید جهت راهنمایی به سایت ما مراجعه کنید.

سوالات متداول

 1. مهم ترین مزیت های هیتر پنلی چیست؟
  از مهم ترین مزیت های می توان به تنوع بالا و حمل و نقل آسان اشاره کرد.
 2. اصلی کاربرد هیتر پنلی چیست؟
  اصلی کاربرد آن می توان به استفاده آن در ساختمان های اداری و تجاری نیز اشاره کرد.
 3. قیمت این نوع هیتر چقدر است؟
  قیمت آن به توان گرمایشی و ابعاد بستگی دارد.

298 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.