تولیدکننده مدرن‌ترین سیستم‌های گرمایشی

چرا گرماسان انتخاب اول برندها است؟/ مزیت سیستم گرماتاب

چرا گرماسان انتخاب اول برندها است؟/ مزیت سیستم گرماتاب
19سپتامبر

گرماسان یکی از شرکت های تولید کننده سیستم های گرمایش تابشی در کشور است که امروزه توانسته پس از ۱۵ سال حضور فعال در این حوزه، بزرگ‌ ترین برند بازار سیستم های گرمایش صنعتی لقب گرفته و مدرن ترین دستگاه های گرمایش تابشی مثل هیترها و سیتم‌های گرماتاب را تولید کند.

چرا گرماسان

یکی از مطمئن‌ترین سیستم‌های گرمایشی جهت گرم کردن سوله ، گرمایش کارخانه، تامین گرمای سالن‌های صنعتی و همچنین گرمایش گلخانه ها، استفاده از سیستم‌های گرمایش تابشی گرماسان می‌باشد که در بازار تحت عنوان هیتر تابشی لوله‌ای از خانواده گرماتاب‌ها شناخته شده است.

یکی از اصلی‌ ترین دغدغه‌ های مدیران صنایع مختلف و گلخانه‌ها، تامین گرمایش سالن‌ های تولیدی و گرمایش گلخانه‌ ها است. هیترهای تابشی لوله‌ای که به آن‌ها سیستم گرماتاب نیز گفته می‌شود، بهترین گزینه جهت گرم کردن انواع محیط‌ می‌باشد.

سیستم‌های گرمایش تابشی لوله‌ای به دلیل کاهش چشمگیر مصرف گاز و برق بهترین انتخاب می باشد که می تواند گرمایش لازم را به خوبی تامین کند. همچنین دارا بودن افزایش راندمان حرارتی و همچنین کیفیت و یکنواختی مطلوب گرمایش، آن را تبدیل به بهترین گزینه به عنوان گرمایش محیط های صنعتی و گلخانه‌ای می‌باشد.

طول عمر بالا و کاهش هزینه‌ های تعمیر و نگهداری این سیستم‌های گرماتاب‌ها، باعث افزایش راندمان تولید شده است، که این مهم برای تولیدکنندگان بسیار حائز اهمیت است.

سیستم گرمایشی برند گرماسان

هلدینگ شایانیر صنعت آرتان با برند گرماسان، تولید کننده انواع کارآمدترین سیستم‌های گرمایش تابشی لوله‌ای یا همان سیستم‌های گرمایشی گرما تاب، کوره هوای گرم، هیتر سرامیکی رستورانی، هیتر چتری قارچی و… در کشور است؛ که بیش از ۱۵ سال سابقه طراحی و تولید، با نشان استاندارد ملی ایران و همچنین استاندارد CE اروپا را در کارنامه خود دارد.

این شرکت توانسته حجم عظیمی از نیازمندی‌های صنایع داخلی و صنعت گلخانه‌ای کشور را تامین نماید و با عضویت در انجمن‌ها و اتحادیه‌های مهندسی و البته با تکیه بر دانش روز دنیا و تخصص مهندسین ایرانی، توانسته در زمره بزرگ‌ترین و با اعتبارترین برند ایرانی در حوزه سیستم‌های گرمایشی قرار بگیرید.

تفاوت گرماسان و دیگر برندهای بازار

برند گرماسان سابقه همکاری با نهادها و ارگان‌های رسمی کشوری دارد و همچنین اجرای صدها پروژه عظیم را در رزومه خود دارد. این شرکت امروزه مطمئن‌ترین و بزرگ‌ترین اجراکننده سیستم‌های گرمایشی در ایران است.

تفاوت‌های قابل توجه‌ای با دیگر شرکت‌های سیستم‌های گرمایشی دارد که می‌توان به «استفاده از تیم مهندسان برتر ایرانی در تولید»، «انتخاب بهترین مواد اولیه»، «دقت بالا در مونتاژ دستگاه‌ها»، «بزرگ‌ترین شبکه نصب و خدمات پس از فروش در کشور» اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره ۰۲۱۲۲۲۲۹۱۷۶ تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را در خرید محصول موردنظرتان راهنمایی کنند.

62031398 - چرا گرماسان انتخاب اول برندها است؟/ مزیت سیستم گرماتاب