تولیدکننده مدرن‌ترین سیستم‌های گرمایشی

یک هیتر خانگی استاندارد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یک هیتر خانگی استاندارد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
24دسامبر

چگونه می توانیم یک هیتر خانگی استاندارد را خریداری کنیم؟

همانطور که میدانید برای گرم کردن خانه به یک سیستم گرمایشی نیاز دارید، سیستم گرمایشی برای خانه انواع مختلفی دارد و ناگفته نماند که هرکدام از آنها دارای مزیت های خاص خود می باشند. اما ما توصیه میکنیم از هیتر های مرغوب استفاده کنید. اما اگر بخواهید یک هیتر مناسب برای خانه خود خریداری کنید باید ویژگی هیتر خانگی استاندارد را بدانید که در زیر به آنها اشاره شده است.

ویژگی های هیتر خانگی استاندارد چیست؟

حتما قبل از خرید هیتر خانگی توصیه می کنیم، ویژگی هیتر خانگی استاندارد را بدانید با این روش می توانید یک خرید خوبی را تجربه کنید. هم چنین این امکان فراهم شده که هیتر خانگی به صورت آنلاین از سایت ما خریداری کنید.

وسایل گرمایش خانگی

به طور کلی تمامی وسایل گرمایشی خانه به سه صورت باعث گرم شدن محیط خانه می شوند که شامل فناوری تابشی، همرفتی و فن دار می باشد.

سیستم فناوری تابشی

برای محیط های کوچک، از بخاری هایی استفاده می کنند، که سریعا محوطه گرم می کند، فناوری تابشی به حساب می آید.

فناوری تابشی - یک هیتر خانگی استاندارد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
استفاده از هیتر تابشی

فناوری همرفتی

در این نوع فناوری مجموعه بخاری هایی است که به طور یکسان گرما را در کل محیط بخش می کند و در واقع افرادی که در این محیط قرار دارند، به راحتی گرما را احساس می کنند.

عملکرد گرمکن فن دار به چه صورت می باشد؟

یکی از پرکاربرد ترین هیتر های خانگی شامل بخاری هایی می باشد که درون آنها فن قرار داده اندو توسط آن فن گرمای زیادی به بیرون منتقل خواهد شد. با استفاده از این نوع بخاری هوا بهتر جریان پیدا می کند و در نظر محیط سریع تر گرم می شود. یکی از ویژگی هیتر خانگی استاندارد فن دار آن است که دارای ترموستات می باشد. هم چنین باید بگوییم که وجود این ترموستات سبب می شود که دستگاه بیش از حد داغ نشود. از مهم ترین ویژگی های آن در زیر اشاره شده است.

بدون نیاز به نصب

یکی از مهم ترین ویژگی هیتر خانگی استاندارد، آن است که دیگر نیازی به نصب ندارد و به راحتی قابل جابجایی می باشد.

کاهش آلودگی هوا

یکی از علت های اصلی آلودگی هوا، مصرف سوخت می باشد، پس می توان به یکی از ویژگی هیتر خانگی استاندارد این موضوع را اشاره کرد.

توان گرمایشی فن هیتر

یکی از موارد که باید در مورد ویژگی هیتر خانگی استاندارد بدانید آن است توان گرمایشی خود هیتر خانگی می باشد. در واقع هرچه توان گرمایشی دستگاه بالا باشد، محیط را هم سریعتر گرم می کند.

گرمایشی فن هیتر - یک هیتر خانگی استاندارد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
هیتر گرمایشی فن دار

صدای کم هیتر در انجام کار

حتما در هنگام خرید هیتر خانگی به این موضوع توجه داشته باشید که صدای فن دستگاه در انجام کار خیلی کم یا به طور کامل بی صدا باشد. پس می توان یکی ویژگی هیتر خانگی استاندارد بی صدا بدون فن را اشاره کرد. نکته ای که می تواند در خرید دستگاه به ما کمک کند که یک انتخاب خوب داشته باشید آن است به عدد دسی بل فن ک بر روی جعبه دستگاه نوشته شده است توجه کنید. هر چه عدد دسی بل کم تر باشد به همان میزان صدای آن کم تر می باشد و هرچه عدد دسی بل بیشتر باشد صدای بیشتری در هنگام کار خواهد داشت.

مجهز به سیستم ضد انجماد

اغلب هیتر های خانگی مجهز به سیستم ضد انجماد می باشند، پس یکی از مهم ترین ویژگی هیتر خانگی استاندارد، مجهز به سیستم ضد انجماد می باشد. در واقع این سیستم سبب می شود تا هیتر دچار یخ زدگی و خرابی فن نشود.

نتیجه گیری

با توجه به نکاتی که در مقاله درباره ویژگی هیتر خانگی استاندارد بیان شد پی بردیم که برای خرید یک هیتر خانگی مناسب باید به چند نکته توجه لازم را داشته باشید این نکات شامل، توان گرمایشی هیتر، صدای کم فن هیتر نیز می باشد.

سوالات متداول

  1. آیا هیتر های خانگی امن هستند؟
    بله. در واقع یکی از ایمن ترین سیستم های گرمایشی برای خانه همان هیتر های خانگی می باشد.
  2. فناوری وسایل گرمایشی خانگی به چه صورت می باشد؟
    به طور کلی وسایل گرمایشی خانگی در سه فناوری، تابشی، همرفتی و فن دار تولید می شوند.
  3. آیا عدد دسی بل که بر روی جعبه هیتر نوشته شده است اهمیت دارد؟
    در پاسخ باید بگوییم بله. هر چه عدد دسی بل کمتر باشد، صدای فن دستگاه کمتر می باشد.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.