تولیدکننده مدرن‌ترین سیستم‌های گرمایشی

هیتر تابشی گرماسان فضاهای باز و نیمه باز

هیتر تابشی گرماسان فضاهای باز و نیمه باز
25آوریل

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

هیتر تابشی گرماسان

شرکت صنعتی تولیدی گرماسان از بزرگترین و به نام‌ترین شرکت‌های تولید محصولات گرمایشی صنعتی و خانگی در داخل کشور می‌باشد. محصولات این شرکت با استفاده از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا و با تکیه بر دانش مهندسان مجرب و متخصص تولید و روانه‌ی بازار شده‌اند. در این متن به بررسی هیتر تابشی گرماسان می‌پردازیم.

ماشین آلات گرمایشی از محصولاتی می‌باشند که همیشه نقش کلیدی و کاربردی در زندگی بشر داشته‌اند. این دستگاه‌ها، اوایل به صورت بسیار ابتدایی و برای مصارف محدودی ساخته می‌شدند. ولی پیشرفت صنعت و تکنولوژی موجب شد که این دستگاه‌ها در انواع مدل‌های مختلف و برای مصارف گوناگون تولید شوند.

هیترهای تابشی از جمله محصولات گرمایشی می‌باشند که وظیفه‌ی تامین گرمای محیط به صورت مستقیم را دارند. این محصولات بسیار کاربردی هستند و استفاده‌ی بسیار گسترده‌ای در کلیه‌ی محیط های خانگی، ویلایی، تجاری، اداری و … را دارند.

اجزای مورد استفاده در ساخت دستگاه هیتر تابشی گرماسان

بدنه

بدنه از اصلی ترین اجزای یک سیستم صنعتی می‌باشد. که وظیفه ی حفاظت از قطعات درونی سیستم در برابر عوامل محیطی را دارد. مهمترین وظیفه ی بدنه در دستگاه هیتر تابشی گرماسان انتقال گرمای گرفته شده از منبع به محیط اطراف می باشد. شرکت گرماسان در ساخت بدنه ی دستگاه های هیتر تابشی از استیل با کیفیت بالا استفاده کرده است.

مشعل

مشعل وسیله‌ای می‌باشد برای نگهداری سوخت وارد شده از منبع تا زمان احتراق. پس از وارد شدن سوخت از مخزن به مشعل ، سوخت با اکسیژن موجود در هوا مخلوط شده و به حالت نا پایدار در می آید. اعمال جرقه ای کنترل شده موجب احتراق مواد درون مشعل می شود. در حالت کلی مشعل دستگاهی می‌باشد برای تبدیل انرژی بدست آمده از احتراق سوخت مورد مصرف دستگاه به انرژی حرارتی مورد نیاز محیط. مشعل در اغلب دستگاه های گرمایشی که با سوخت‌های فسیلی کار می‌کنند وجود دارد به همین دلیل به آن قلب سیستم گرمایشی نیز گفته می‌شود.

شعله پخش کن

از دیگر اجزای تشکیل دهنده ی دستگاه های هیتر تابشی میتوان به شعله پخش کن اشاره داشت که وظیفه دارد حرارت تولید شده توسط مشعل را به صورت یکنواخت توزیع کند. این قطعه با جلوگیری از خروج شعله های مشعل به بیرون از محفظه ی هیتر ، در افزایش بازدهی حرارتی دستگاه بسیار موثر می باشد. شرکت گرماسان در راستای افزایش کیفیت ، این محصول را از فولاد مقاوم در برابر حرکت تولید کرده است.

منعکس کننده ( رفلکتور )

رفلکتور دستگاهی برای انعکاس و برگشت حرارت می باشد ، از همین رو به آن منعکس کننده نیز گفته می شود. رفلکتور دستگاهی ذوذنقه ای می باشد که در قسمت فوقانی دستگاه هیتر تابشی گرماسان قرار میگیرد. در اصل کار انعکاس حرارت به محیط توسط رفلکتور صورت میگیرد که بسته به نوع مدل دستگاه ، هیتر های تابشی مجهز به یک یا دو رفلکتور ساخته می شوند.

لوله های تابشی

لوله های تابشی از مهمترین قطعات موجود در سیستم هیتر های تابشی می باشند که وظیفه ی تابش حرارت ساطع شده از مشعل را به محیط بر عهده دارند. این لوله ها از ضریب تابشی بسیار بالایی برخوردار می باشند و از فولاد آلمونایز با کیفیت ساخته شده اند.

فن دمنده

هیترهای تابشی نیز مانند بسیاری از هیترهای دیگر دارای یک فن دمنده می‌باشند. که نوع کارکرد آن با سایر فن ها کمی متفاوت می‌باشد. وظیفه ی اصلی این فن‌ها گسترش حرارت در طول لوله‌ها می‌باشد. فن تعبیه شده بر روی این دستگاه از نوع آکسیال می‌باشد و گسترش حرارت در لوله‌ها را به حالت دمنده انجام می‌دهد. شایان ذکر است که این دستگاه با توسعه طول شعله‌ها، بازدهی حرارتی را به مقدار بسیار زیادی افزایش می‌دهد.

نگاهی کلی به دستگاه های هیتر تابشی

هیتر های تابشی نوعی دستگاه گرمایشی می باشند که گرمای گرفته شده از منبع را به محیط بازتاب می دهند. این روش از جدید ترین تکنولوژی های گرمایشی می باشد که در انواع محیط های مختلف میتوان از آن بهره گرفت. از رایج ترین گرمایش ها به صورت تابشی میتوان به خورشید اشاره کرد.

هیترهای تابشی به انواع مختلف تقسیم بندی می‌شوند. که به طبع هر مدل از آن‌ها برای محیط خاصی طراحی شده‌اند. از هیترهای تابشی ساخته شده توسط شرکت گرماسان می‌توان به هیترهای قارچی ، هیتر های تابشی ، هیترهای تابشی گلخانه ای و هیترگرماتاب اشاره کرد.

معرفی مدل های مختلف دستگاه هیتر تابشی

هیتر قارچی ( چتری )

هیترهای چتری یکی از انواع مدل هیترهای تابشی می‌باشند. این دستگاه‌ها به صورت ایستاده طراحی شده‌اند. و می‌توان از آن ها در کلیه ی محیط های باز و بسته مانند : آلاچیق‌ها ، خانه باغ‌ها ، کافه‌های محیط باز و محیط‌های مشابه استفاده کرد. فرایند تامین حرارت توسط این دستگاه ها به صورت انتقال مستقیم به محیط انجام می‌گیرد. همین دلیل جریان‌های ناپایدار هوایی مانند باد و باران تاثیر منفی بر کارایی دستگاه نمی‌گذارند. همین موضوع موجب برتری این دستگاه‌ها نسبت به سایر نمونه‌های هیترهای تابشی در محیط‌های باز شده است.

هیتر تابشی گلخانه ای

یکی دیگر از انواع مدل هیترهای تابشی ، هیتر تابشی گلخانه‌ای می‌باشد که فرایند گرمایش سطح مقابل خود را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد. ولی توانایی افزایش دمای اطراف را به طور کامل ندارد. به دلیل عملکرد تشعشعی هیتر های تابشی این دستگاه دارای بازدهی بسیار بالایی می‌باشند. به همین دلیل می‌توانند بهترین گزینه برای استفاده در محیط‌های بزرگ مانند گلخانه‌ها و مرغداری‌ها باشند.

 

کلمات کلیدی :

(گرم کننده  تابشی –قیمت هیتر چتری، گرماتاب مسحد، گرماتاب اماکن مذهبی، گرماتاب مدارس، گرماتاب مدرسه، سیستم گرمایش اماکن مذهبی، گرمایش تابشی اماکن مذهبی، گرماتاب گازی ،گرماتاب، سیستم گرماتاب، گرماتاب گازی، گرماتاب تابشی،هیتر چتری،گرماتاب سقفی،گرمایش تابشی، گرمایش سوله، گرمایش گلخانه،)

(قیمت هیتر گلخانه،بخاری گلخانه،قیمت هیتر چتری، گرمایش گلخانه، گارانتی گرماتاب، اصالت هیتر تابشی، گرمایش گازی، سیستم گرمایش دوگانه، قیمت گرماتاب گلخانه،هیتر چتری، گرمایش گلخانه، گرمایش گازی، گرماتاب چیست،قیمت هیتر چتری، بخاری گرماتاب، شرکت گرماتاب،قیمت هیتر چتری، هیتر گلخانه، قیمت بخاری گلخانه، گرمایش سوله، هیتر چتری، گرماتاب سوله، گرمایش گازی، سیستم گرمایش گرماتاب،گرماتاب سالن)

(هیتر تشعشعی،گرمایش کارخانه، فروشنده گرماتاب، بخاری تابشی – هیتر تشعشعی – بخاری گازی تابشی – هیتر گازی تابشی – هیتر لوله ای تابشی – گرم کننده لوله ای –هیتر سقفی –قیمت هیتر چتری، بخاری سقفی –هیتر چتری، هیتر تابشی گازی –هیتر چتری، هیتر کابینتی –هیتر چتری، گرم کننده  تابشی –هیتر چتری، گرماتاب گازی –هیتر چتری،هیتر چتری، کوره هوای گرم – هیتر گلخانه،هیتر کاببینتی – هیتر های سقفی لوله ای – هیتر سرامیکی – بخاری سرامیکی – گرم کننده فضای باز -تولید کننده هیتر سرامیکی, تولید کننده هیتر سقفی)

(فروش هیتر سرامیکی,هیتر چتری، هیتر تابشی دوگانه سوز, هیتر تابشی سرامیکی,هیتر سرامیکی، هیتر تابشی سقفی,قیمت هیتر چتری، هیتر تابشی گازسوز, هیتر تابشی گازوئیلی, هیترتابشی سرامیکی،هیترسرامیکی دیواری،هیترتشعشی سرامیکی، هیتر رستوران،هیتر سرامیکی، هیتر تابشی سرامیکی، هیتر سرامیکی دیواری ، هیتر تشعشعی سرامیکی،بخاری سرامیکی،هیتر رستوران ، هیتر سرامیکی فضای باز ، گرماتاب فضای باز ، هیتر سرامیکی گازی ، بخاری تابشی سرامیکی، کوره هوای گرم)

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]