تولیدکننده مدرن‌ترین سیستم‌های گرمایشی

سیستم گرمایش تابشی فضای باز

سیستم گرمایش تابشی فضای باز
29ژانویه

گرمایش تابشی برای فضای باز

بسیاری از رستوران دار ها و یا کسانی که کافه دارند، مقداری یا تمام میز و صندلی های مکان خود را در یک فضای باز قرار می دهند تا مشتریان بتوانند در آنجا بنشیند و سفارش دهند. این کار در فصل های گرم سال بسیار خوب و تاثیر گذار در جذب مشتری است. اما در فصل های سرد سال افراد می خواهند در جای گرم باشند و فضاهای باز گرم نیستند. به همین دلیل می توان از گرمایش تابشی برای فضای باز استفاده کنند. در واقع با سیستم گرمایش تابشی برای فضای باز هم گرم کرد و در آن مکان ها هم بتوان در فصل های سرد سال آن فضا پابرجا باشد.

حال ما در این مقاله می خواهیم نکاتی درباره این سیستم گرمایشی که مناسب مکانهای سر باز می باشد سخن می گوییم.

گرمایش تابشی برای فضای باز - سیستم گرمایش تابشی فضای باز
سیستم گرمایش تابشی برای فضای باز

مدت زمان گرم کردن هیتر تابشی

افرادی که قصد دارند از سیستم گرمایش تابشی برای فضای باز استفاده کنند، می خواهند که فضای باز آن ها به سرعت گرم شود. زیرا اگر مشتریان حتی مقدار کمی احساس سرما کنند ممکن است محل را ترک کنند و ضرر زیادی برای صاحب رستوران یا کافه تحمیل شود. اما هیترهای تابشی یک مزیت بسیار خوبی که دارند این است که می توان به کمک آن ها یک مکان باز را با سرعت گرم کرد. اینگونه سرما زیاد در آن فضای باز نمی ماند.

امکان جابجایی هیتر تابشی

یکی از قابلیت هایی که موجب استفاده از سیستم گرمایش تابشی برای فضای باز در فصل های سرد سال می شود، قابلیت پایه دار بودن آن ها می باشد. این پایه دار بودن هیترها می تواند کمک زیادی در فصل گرما کند. زیرا در فصل گرما نیازی به روشن کردن هیتر نمی باشد و می توان به کمک پایه ها آن را جابجا کرد.

اما برخی از مدل های دیگر این هیترها، امکان نصب برروی دیوار بلند دارد. اگر شما هیتر گرمایشی را اینگونه نصب کنید، فضای زیادی اشغال نمی کند و دیگر نیازی به جابجایی هیتر را هم ندارید.

جابجایی هیتر تابشی - سیستم گرمایش تابشی فضای باز
جابجایی هیتر تابشی

مزایا استفاده از سیستم گرمایش تابشی

همانطور که تا به اینجا متوجه شدید استفاده از سیستم گرمایش تابشی برای فضای باز مزایای بسیار زیادی دارد. اما ما تا به الان تمام این مزایا را ذکر نکردیم. مزایای کامل استفاده از هیتر تابشی به شرح زیر است:

 • مصرف برق و گاز کمتر
 • سریع گرم کردن فضای باز با هیتر تابشی
 • قابلیت طراحی هیتر با توجه به مکان نصب
 • کمتر اشغال کردن فضا به علت نصب بر روی سقف و دیوار

این مزایا هیترهای تابشی موجب شده است تا افراد زیادی این مدل هیترها را در فضاهای باز ملک خود نصب کنند.

خرید هیتر تابشی

حال که شما از مزایا و کاربردهای هیتر تابشی مطلع شدید و فهمیدید که این هیترها چه مزایا زیادی دارند، ممکن است قصد خرید یکی از آن ها را برای مکان های خود داشته باشید.

شما می توانید برای خرید و استفاده از سیستم گرمایش تابشی برای فضای باز در همین سایت اقدام کنید. فروشگاه گرماسان یکی از معتبرترین فروشگاه ها در حوزه فروش گرماتاب ها می باشد که سیستم های گرمایشی را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به فروش می رساند. شما می توانید برای خرید از این سایت به قسمت محصولات مراجعه کرده و هیتر مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید. علاوه بر آن می توانید برای دریافت اطلاعات و مشاوره بیشتر با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و راهنمایی لازم را دریافت کنید.

هیتر تابشی - سیستم گرمایش تابشی فضای باز
هیتر تابشی سقفی برقی

جمع بندی

ما در این مقاله درباره سیستم گرمایش تابشی برای فضای باز سخن گفتیم. زیرا در فصل های سرد نیاز است تا فضاهای سر باز گرم شوند. همانگونه که متوجه شدید با یک هیتر تابشی می توانید به خوبی این کار را انجام دهید. زیرا استفاده از سیستم گرمایش تابشی برای مکان های سر باز مزایا بسیار خوبی دارد و موجب گرم شدن آنجا می شود. علاوه بر آن اشاره کردیم که می توانید هیتر تابشی مورد نظر خود را از فروشگاه همین سایت به صورت اینترنتی خریداری کنید.

سوالات متداول

 1. مدت زمانی که هیترهای تابشی فضاهای باز را گرم می کنند طولانی است؟
  خیر. در واقع هیترهای تابشی سریع ترین سیستم گرمایشی برای مکان های باز می باشد.
 2. مزایا استفاده از سیستم گرمایش تابشی برای فضای باز کدام است؟
  مصرف برق و گار کمتر، سریع گرم کردن فضا، امکان طراحی هیتر و کمتر اشغال کردن فضا از مزایا خوب هیترهای تابشی می باشد.
 3. از کجا می توان یک هیتر تابشی برای فضاهای باز خریداری کرد؟
  شما می توانید انواع هیترهای تابشی را در فروشگاه سایت مشاهده و خریداری کنید.

74 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.