تولیدکننده مدرن‌ترین سیستم‌های گرمایشی

راهنمای خرید بهترین هیتر گازی

راهنمای خرید بهترین هیتر گازی
02دسامبر

چگونه می توانیم بهترین هیتر گازی را خریداری کنیم؟

از آنجایی که از هیترهای گازی برای گرم کردن محیط استفاده می کنند و هم چنین هیتر تابشی گازی دارای انواع زیادی می باشد که هر کدام از آنان کارایی خاص خود را دارند ما در این مقاله قصد داریم به شما راهنمای خرید بهترین هیتر گازی را توضیح داده ایم. هم چنین توصیه می کنیم برای خرید آن به سایت گرماسان مراجعه کنید تا آن را با یک قیمت مناسب خریداری کنید.

چه مقدار ظرفیت گرمایی برای محیط مورد نیاز است؟

با استفاده از راهنمای خرید بهترین هیتر گازی که قرار است در این مقاله درباره آن گفتگو کنیم می توانید با خرید آن، به سرعت فضای مورد را گرم کنید اما باید بدانید که محیط شما به چه ظرفیت گرمایی نیاز دارد؟ علاوه بر آن باید وضعیت عایق بودن دیواره ها، وضعیت پنجره به عنوان مثال اینکه پنجره ها دو جداره هستند یا خیر. تمامی موارد ذکر شده در ظرفیت گرمایی گرماتاب موثر است. ناگفته نماند هرچه فضای محیط مورد نظر بزرگ تر باشد نیاز به ظرفیت گرمایی بیشتری هم داریم.

مقدار ظرفیت گرمایی برای محیط مورد نیاز است؟ - راهنمای خرید بهترین هیتر گازی
مقدار گرمای لازم برای محیط

انواع هیتر گازی

قبل از راهنمای خرید بهترین هیتر گازی باید ابتدا با انواع هیتر گازی به طور کامل آشنا شوید. این نوع هیتر های گازی دارای انواعی می باشند که در زیر به طور کامل به آنها اشاره شده است.

هیتر گازی از نوع فن دار با بازدهی بالایی که دارد بسیار پرکاربرد به شما میرود. در مورد یکی از موارد راهنمای خرید بهترین هیتر گازی می توانیم به هیتر گازی فن دار اشاره کنیم که در واقع با خرید آن می توانید هوای محیط مورد نظر را گرم کنید به طور کلی هیتر گازی فن دار دو نوع کاربرد دارد که شامل فن دار خانگی و صنعتی می باشد. نکته دیگری که باید بدانید آن است که مصرف آنان بسیار کم و مقرون به صرفه می باشد.

هیتر گازی فن دار صنعتی

برای برخی از فضاها دیگر نمی توان از بخاری استفاده کرد. از همین رو باید به فکر خرید یک هیتر گازی فن دار صنعتی باشیم. ناگفته نماند که از آن می توان برای فضاهایی نظیر سوله های کارخانه ها، کارگاه ها، سالن های همایش، مرغداری ها نیز استفاده کرد.

گازی فن دار صنعتی - راهنمای خرید بهترین هیتر گازی
بهترین هیتر گازی فن دار صنعتی

هیتر گازی فن دار خانگی

از نوع این هیتر ها برای خانه های بزرگ یا ویلا های نظیر ویلای دوبلکس و تریبلکس اشاره کرد. ناگفته نماند برخی از هیترگازی فن دار در ابعاد کوچکی طراحی و تولید شده اند که از آن می توان برای گرم کردن خانه های کوچک و مغازه نیز استفاده می شود.

هیتر گازی پرتابل

در راهنمای خرید بهترین هیتر گازی پرتابل باید بگوییم که این نوع هیتر به راحتی قابل جابجایی آسان می باشد. هم چنین دارای کاربرد های مختلفی می باشد که شامل موارد زیر می باشد.

گازی پرتابل - راهنمای خرید بهترین هیتر گازی
انواع هیتر گازی پرتابل
 • گرم کردن بخش های مختلف فضا
 • کارایی بالا در هوای آزاد
 • استفاده از هیتر گازی به عنوان یک سیستم گرمایشی موقت

هیتر گازی کانالی

در راهنمای خرید بهترین هیتر گازی لازم است بدانید حتما برای نصب آن از کانال کشی استفاده کنیم. توجه داشته باشید در این نوع سیستم هیتر باید هوا گرم توسط کانال به فضای مورد نظرتان برسد.

قیمت هیتر گازی به چه عواملی بستگی دارد؟

یکی دیگر از نکاتی باید در راهنمای خرید بهترین هیتر گازی به شما آموزش دهیم، عامل هایی است که در قیمت هیتر گازی موثر می باشد. این عامل ها به شرح زیر است.

 • مدل و نوع هیتر گازی
 • قدرت گرمایشی هیتر
 • برند دستگاه
 • هیتر گازی فن دار یا بدون فن
 • کم مصرف یا پر مصرف بودن هیتر

مد نظر داشته باشید اگر قصد خرید این دستگاه را دارید، پیشنهاد می کنیم به سایت گرماسان مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را با یک قیمت مناسب به صورت آنلاین خریداری کنید.

نتیجه گیری

با توجه به نکاتی که در مقاله درباره راهنمای خرید بهترین هیتر گازی بیان شد پی بردیم که هیتر های گازی دارای انواع زیادی می باشد که در بالا به طور کامل به آنها اشاره شده است. توجه داشته باشید که قیمت آنها موارد مختلفی از جمله نوع مدل و برند، قدرت دستگاه، فن دار یا بدون فن آن بستگی دارد.

سوالات متداول درباره راهنمای خرید بهترین هیتر گازی

 1. در خرید هیتر گازی به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟
  به نکاتی نظیر، نوع مدل و برند دستگاه، قدرت دستگاه، میزان مصرف دستگاه به طور کامل توجه داشته باشیم.
 2. هیتر گازی به چند دسته تقسیم بندی می شود؟
  به طور کلی به سه دسته تقسیم بندی می شود که شامل هیتر گازی خانگی، صنعتی و پرتابل می شود.
 3. به چه دلیل توصیه می شود که از هیتر گازی استفاده شود؟
  برخی فضاها به دلیل بزرگ بودن آنها با بخاری گرم نمی شود بلکه تنها با هیتر گازی قابل گرم شدن است.

229 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.