تیم گرماسان


گروه گرمـاسـان فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ و با مجوز رسمی آغاز کرد و پس از سال‌ها تجربه، امروز با بهره‌گیری از یک تیم قوی و متخصص و با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا، مدرن‌ترین سیستم‌های گرمایشی را تولید و عرضه می‌نماید و انتخاب اول برندها است.

لوگو گرماسان

شرکت شایانیر صنعت آرتان با نام تجاری گرماسان، تولیدکننده انواع مدرن‌ترین سیستم‌های گرمایشی (دستگاه‌های گرماتاب) است که دارای بیش از یک دهه تجربه بسیار موفق درخصوص طراحی، تولید و اجرای سیستم‌های گرمایشی با برند ثبت شده و انحصاری گرماسان در کشور می‌باشد.

این شرکت که سابقه همکاری با نهادها و ارگان‌های رسمی کشوری و همچنین اجرای صدها پروژه عظیم را در رزومه خود دارد و امروزه مطمئن‌ترین و بزرگ‌ترین اجراکننده سیستم‌های گرمایشی در ایران است، با بهره‌گیری از مهندسین و کارشناسان مجرب در تامین گرمایش فضاهای بزرگ شامل سوله‌های صنعتی، سالن‌های ورزشی، سالن‌های مرغداری، سالن‌های گلخانه، رستوران‌ها، ویلاها و فضاهای باز و انواع کوره‌های گرمایشی، صنایع سنگ و… آماده ارائه طرح و برآورد برای پروژه‌های کلیه متقاضیان استفاده از سیستم‌های گرمایشی می‌­باشد.

 

برای آشنایی بیشتر با برند گرماسان لازم است که بدانید؛

واحد تولید گرماسان با همکاری شرکت‌های معتبر دنیا و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا در زمینه تولید و ساخت انواع سیستم‌های گرمایش تابشی لوله‌ای، دستگاه‌های گرماتاب، سیستم‌های سرامیکی، کوره هوای گرم، جت هیتر، هیتر چتری و کوره‌های خشک کن فعالیت می‌نماید و پاسخگوی نیاز اکثریت مشتریان می‌باشد.

اجرای بیش از هزاران پروژه گرمایشی جهت انواع سالن‌های صنعتی، ورزشی، گلخانه، مرغداری، رستوران، فضاهای باز و کوره‌های خشک کن.

دارای شبکه گسترده و فعال فروش، نصب و خدمات پس از فروش در سراسر کشور (بیش از 27 استان).

دارنده نشان استاندارد ملی ایران با شماره پروانه 727303797 مطابق با ISIRI 12871-1

تنها دارنده استاندارد کیفیت برتر اتحادیه اروپا (CE) برای استاندارد BS-EN 416-1 برای سیستم‌های گرمایش تابشی.

دارنده مدرن‌ترین آزمایشگاه تایید صلاحیت شده در زمینه آزمون دستگاه‌های گرمایش تابشی گازسوز از طرف سازمان ملی استاندارد و مرکز ملی تایید صلاحیت ایران.

اخذ استاندارد ISO 9001:2015

دارای پروانه بهره برداری از سازمان صنعت، معدن و تجارت

دارای پروانه مهندسی از سازمان صنعت، معدن و تجارت

دارای پروانه تحقیق و توسعه (R&D) از سازمان صنعت، معدن و تجارت

عضویت در انجمن احتراق ایران

 

گرماسان